Predam ford fiesta motor 1.

Ford fiesta 1.

Motor 1. .

Shikoni t gjitha njoftimet bazuar n krkimin tuaj Makina benzin gaz T gjitha Makina ose regjistroni nj njoftime tani duke treguar se far sht ajo q blini ose shisni dhe prdorni t gjitha avantazhet q vijn nga t reklamuarit n MerrJep.

.

1684788166. Ford Fiesta automat benzin gaz mimi 900 Detajet Postuar Sot, 1147 Kategoria Automjete > Vetura Vendi Shqipri > Rajoni i Durrsit > Durrs Marshi. .

Automat benzine gaz dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje durres shes makina te reja makina ne shitje sot makina ne shitje.

1100 . 2006 Year. Igli 0682012744 Raporto shpalljen; Printo shpalljen; NdryshoFshij shpalljen; Shpallje te ngjashme.

Shp&235;rndaj njoftime Ford ne shitje dhe b&235;hu pjes&235; e mij&235;ra shit&235;sve online. maj.

Ford fiesta automat 1.

.

. .

Automatick&225; pevodovka se nab&237;z&237; jen k proveden&237;, kter&233; jsme testovali my. v.

Ford Fiesta 1.
.
Bilen St&229;r Her I Titanium Udgaven M.

.

Igli 355682012744.

Ford fiesta ne shitje n&235; Gjith&235; Shqip&235;rin&235;. . 0i 74 benzin 62016 tit&225;nium 107 tis km manu&225;ln&237; pevodovka, startov&225;n&237; tla&237;tkem, V&253;bava TITANIUM, 74 kW,.

4 Automata Benzina. Ploiesti - Reactualizat la 21 mai 2023. . 254. - TOP - 23.

.

4 benzinac-Duratec sa nekih 59KW-79KS. PROMOVAT.

4 AUTOMAT, Benzin&235;GAZ.

Kontakto ofertuesin Ruaj shpalljen.

135000.

.

4 benzin gaz fabrike viti 2012 me letra te paguara 214000 km shitet 5000 i diskutushem.